Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Name
sr: Име

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
