Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Name
pl: Nazwa

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Replace tokens
pl: Podmień wzorce
