Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Name
bg: Име

en: Hidden
bg: Скрит
