Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Name
bs: Ime

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Default value
bs: Defaultne postavke
