Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Name
es: Nombre

en: Default Value
es: Valor predeterminado

en: Add Field
es: Añadir campo

en: Hidden
es: Oculto

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Replace tokens
es: Reemplazar tokens
