Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Name
ru: Название

en: Default Value
ru: Значение по умолчанию

en: Add Field
ru: Добавить поле

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Replace tokens
ru: Замена токенов
