Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Name
vi: Tên

en: Add Field
vi: Thêm trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
