Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Name
he: שם

en: Add Field
he: הוסף שדה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
