Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Name
hi: नाम

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
