Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Name
hr: Naziv

en: Add Field
hr: Dodaj polje

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
