Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Name
oc: Nom

en: Hidden
oc: Amagat

en: Default value
oc: Valor per defaut
