Salesforce MFW (Messaging for Web) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Name
sk: Názov

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Hidden
sk: Skryté

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
