Samara (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal
