Samara (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: custom
lt: savitas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.
