Samara (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal
