Samara (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal
