Samara (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: custom
nl: aangepast

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal
