Samara (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: custom
vi: tự chọn

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal
