Samara (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال
