Samara (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Powered by Drupal
id: Menggunakan Drupal
