Samara (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal
