Samara (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font family
uk: Гарнітура

en: custom
uk: інший

en: Samara
uk: Самарська область

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal
