Samara (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས
