Samara (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל
