Samara (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Samara
hu: Szamara

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti
