Samara (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale
