Samara (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Container width
it: Larghezza contenitore

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal
