Samara (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi
