Samara (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal
