Same Page Preview (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Refresh
ar: تحديث

en: Full
ar: كامل

en: Switch
ar: تبديل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
