Same Page Preview (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Example
hu: Példa

en: Full
hu: Teljes

en: Switch
hu: Váltás

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Toggle Preview
hu: Előnézet engedélyezése
