Same Page Preview (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Refresh
nl: Verversen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Full
nl: Volledig

en: Switch
nl: Omschakelen

en: View mode
nl: Weergavemodus
