Same Page Preview (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Refresh
tr: Yenile

en: Example
tr: Örnek

en: Full
tr: Tam

en: Switch
tr: Değiştir

en: View mode
tr: Görünüm kipi
