Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Example
cs: Příklad

en: Full
cs: Celé

en: View mode
cs: Režim zobrazení
