Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Example
de: Beispiel

en: New Window
de: Neues Fenster

en: Full
de: Vollständig

en: Switch
de: Umschalten

en: Live preview
de: Live-Vorschau

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: The value is not correct.
de: Der Wert ist nicht korrekt.
