Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Refresh
et: Värskenda

en: Full
et: Täielik

en: Switch
et: Vaheta

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: View mode
et: Kuvarežiim
