Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Example
gl: Exemplo

en: Full
gl: Completo

en: Switch
gl: Cambiar

en: Live preview
gl: Vista previa

en: View mode
gl: Modo de vista
