Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Example
hi: उदाहरण

en: Full
hi: पूरा

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
