Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Example
lv: Piemērs

en: Full
lv: Pilns

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: View mode
lv: Skata režīms
