Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Refresh
oc: Refresca

en: Example
oc: Exemple

en: Full
oc: Complet

en: Switch
oc: Cambiar

en: Live preview
oc: Previsualizacion en dirècte

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
