Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Example
pl: Przykład

en: Full
pl: Pełny

en: Switch
pl: Przełącz

en: Live preview
pl: Podgląd

en: View mode
pl: Tryb widoku
