Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Example
pt: Exemplo

en: Full
pt: Completo

en: Switch
pt: Alterar

en: Live preview
pt: Pré-visualização

en: View mode
pt: Modo de visualização
