Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Example
ro: Exemplu

en: Full
ro: Complet

en: Switch
ro: Comută

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
