Same Page Preview (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Example
sk: Príklad

en: Full
sk: Plný

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
