Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Live preview
bo: མངོན་སུམ་གྱི་སྔོན་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
