Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Refresh
ca: Refresca

en: Example
ca: Exemple

en: Full
ca: Complet

en: Switch
ca: Canvia

en: Live preview
ca: Previsualització en viu

en: View mode
ca: Mode de visualització
