Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Refresh
da: Opdatér

en: Example
da: Eksempel

en: Full
da: Fuld

en: Switch
da: Skift

en: Live preview
da: Live gennemsyn
