Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Full
el: Πλήρες

en: Live preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
