Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Full
fa: کامل

en: Live preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: View mode
fa: نحوه نمایش
