Same Page Preview (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Full
fi: Kokonainen

en: Switch
fi: Vaihda

en: Live preview
fi: Reaaliaikainen esikatselu

en: View mode
fi: Näyttötila
